e-recepta

e-recepta- chyba już dużo o niej wiemy, i tajemniczy kod składający się z czterech cyferek nie jest już 
nikomu obcy. 

Drodzy Pacjenci pamiętajcie, nie musicie przychodzić po kod e`recepty:
1) jak tylko macie założony IKP (w momencie wystawienia recepty macie jej KOD w sms oraz na @),
2) jeżeli podacie w rejestracji swój adres mailowy, lub swojego męża, wujka, dziadka, babci czy wnuka, córki, syna - dostaniecie KOD na ten właśnie adres mailowy
3) a jeżeli nie macie możliwości podania adresu mailowego, po porostu zadzwońcie po KOD do rejestracji przychodni. 

Wszystkie punkty 1, 2,3 po to tylko, byście zaoszczędzili swój czas i nie musieli przychodzić do przychodni i niepotrzebnie się narażać, wystarczy, że my to robimy za Was każdego dnia.

Już od jutra, na naszych monitorach w poczekalni, stworzona specjalnie dla naszych Pacjentów prezentacja multimedialna z informacją o e-receptach.

A od wtorku dostępna będzie, również stworzona specjalnie dla naszych Pacjentów broszura informacyjna na temat Internetowego Konta Pacjenta, bez którego e-recepty niestety nie dostaniemy.

Jak mają Państwo jakieś pytania...to piszcie ... postaramy się pomóc rozwiać wszelkie wątpliwości

Zachęcamy również od odwiedzania naszego profilu na Facebooku. Prowadzimy go bardzo aktywnie i można dużo się z niego dowiedzieć. 

Poniżej pliki do pobrania, zachęcamy do zapoznania się z ich treścią.

Zgodnie z art. 23 ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (dalej: pr.aut.) bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego czyli do swych własnych wyłącznie prywatnych celów .

Załączniki

e-recepta_prezentacja_mulimedialna.pdf 2549 kB
plakat_informacyjny.jpg 742 kB
broszura_informacyjna.jpg 123 kB