Przychodnia Zdrowia NOWA-MED Sp. z o.o.

Przychodnia Zdrowia NOWA-MED Sp. z o.o. powstała na początku 2013r. Przychodnia świadczy usługi w oparciu o kontrakty zawarte z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Inicjatorami otwarcia Przychodni Zdrowia NOWA-MED jest małżeństwo lekarzy Reginy i Józefa Kałużny. Pomysł ten zrodził się w oparciu o wieloletnią obserwację środowiska gminy Wadowice oraz o braku Przychodni ukierunkowanej na Pacjenta gdzie świadczenia zdrowotne będą zapewnione poprzez wykwalifikowaną kadrę lekarską oraz pielęgniarską.

Przychodnia powstała po rozwiązaniu Przychodni "Konsyliarz" - gdzie Pani Dr Regina Kałużny była współwłaścicielem, nie chcąc zostawić swoich pacjentów bez opieki razem z mężem postanowili otworzyć Przychodnię dla stałych i nowych Pacjentów, wychodząc naprzeciw ich potrzebom zdrowotnym. W tej nowoczesnej Przychodni Pacjent wykona podstawowe badania, zostanie mu zdiagnozowana choroba oraz skonsultuje się z lekarzem Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Projektując naszą Przychodnię staraliśmy się zadbać o przestronność, funkcjonalność, wygodę i przyjazną atmosferę. Do dyspozycji Pacjenta pozostawiliśmy na parterze strefę dziecka zdrowego, z dwoma gabinetami i gabinetem szczepień, oraz przestronną poczekalnię, rejestrację, WC dostosowane dla osób niepełnosprawnych - wszystko w trosce o dobro Pacjenta.

Na pierwsze piętro wejdą Państwo osobnym wejściem, z szerokimi wygodnymi schodami, a dla Tych którzy nie mogą wejść samodzielnie, mamy windę schodową dostosowaną do przewożenia osób niepełnosprawnych. Przestronne piętro, mieści na swojej powierzchni: gabinet ultrasonograficzny, nowoczesny i bardzo dobrze wyposażony gabinet zabiegowy, oraz przyjazną i zawsze pomocną recepcję. 

Serdecznie zapraszamy.Dyrektor Przychodni Zdrowia NOWA-MED sp. z o.o. lek. Józef Kałużny


Brak zdjęć w galerii