Przychodnia Zdrowia NOWA-MED Sp. z o.o.

Przychodnia Zdrowia NOWA-MED Sp. z o.o. powstała na początku 2013 r. Przychodnia świadczy usługi w oparciu o kontrakty zawarte z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Inicjatorami otwarcia Przychodni Zdrowia NOWA-MED jest małżeństwo lekarzy Reginy i Józefa Kałużny. Pomysł ten zrodził się w oparciu o wieloletnią obserwację środowiska gminy Wadowice, jak również z powodu braku przychodni ukierunkowanej na Pacjenta, gdzie świadczenia zdrowotne będą zapewnione poprzez wykwalifikowaną kadrę lekarską oraz pielęgniarską.

Projektując naszą Przychodnię staraliśmy się zadbać o przestronność, funkcjonalność, wygodę i przyjazną atmosferę. Do dyspozycji Pacjenta pozostawiliśmy na parterze strefę dziecka zdrowego, z dwoma gabinetami i gabinetem szczepień, oraz przestronną poczekalnię, rejestrację, WC dostosowane dla osób niepełnosprawnych - wszystko w trosce o dobro Pacjenta.

Na pierwsze piętro wejdą Państwo osobnym wejściem, z szerokimi wygodnymi schodami, a dla tych którzy nie mogą wejść samodzielnie, mamy windę schodową (dostosowaną również do przewożenia osób niepełnosprawnych). Przestronne piętro mieści na swojej powierzchni: gabinet ultrasonograficzny, nowoczesny i bardzo dobrze wyposażony gabinet zabiegowy oraz przyjazną i zawsze pomocną rejestrację. 

Serdecznie zapraszamy!Dyrektor Przychodni Zdrowia NOWA-MED sp. z o.o. 
lek. Józef Kałużny


Brak zdjęć w galerii